خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

برپایی ستادهای انتخاباتی در کرمانشاه در فضای سرپوشیده ممنوع است

امیر کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ویروس کرونا امروز به کلمه‌ای آشنا برای مردم تبدیل شده و بیش از یک سال جهان را با ایجاد مشکلات فراوان درگیر کرده است.

وی با اشاره آغاز فرایند تبلیغات انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی کرمانشاه افزود: در استان کرمانشاه تاکنون نزدیک به ۲ هزار نفر جان خود را براثر این بیماری از دست داده‌اند و اگر دستورالعمل‌های بهداشتی رعایت نشود پیک جدید کرونا مجدد آغاز خواهد شد.

مدیرگروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل‌های بهداشتی در ستادهای انتخاباتی مطابق دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا ضروری است.

کرمی با اشاره به اعمال محدودیت‌های تبلیغات انتخاباتی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا خاطر نشان کرد: برپایی ستادهای انتخاباتی در فضای سرپوشیده ممنوع بوده و با متخلفان برخورد می‌شود و کاندیدها تنها مجاز برپایی ستاد انتخاباتی در فضای باز با ۳۰ درصد ظرفیت هستند.

وی اضافه کرد: همچنین برگزاری و راه اندازی کارناوال‌های تبلیغاتی بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا ممنوع است و کاندیدها می‌توانند دستورالعمل کامل را از سایت وزارت بهداشت دریافت و مطالعه کنند.

مدیر گروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیان کرد: باید در ستادهای انتخاباتی از توزیع مواد غذایی پرهیز شود تا زنجیره انتقال ویروس کرونا تشکیل نشود.

کرمی با اشاره به بازرسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان و بازرسان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تا امروز با نظارت بازرسان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیش از ۷۰ هزار اخطار بهداشتی به واحدهای توزیع مواد غذایی و کالاهای اساسی داده شده و متأسفانه ۲۰ هزار واحد صنفی پلمب شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا