خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

پروتکل های بهداشتی در شعب اخذ رای رعایت شده است

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زالی عصر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال ۴۵۳ شعبه اخذ رأی شناور و سیار طراحی کرده ایم که ۴ تا از این صندوق‌ها در شهر تهران مختص افرادی است که در بیمارستان‌ها حضور ندارند و در منازل قرنطینه شده اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با تاکید بر اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فرآیند برگزاری انتخابات گفت: به همین منظور تعداد شعب اخذ رأی در استان تهران با همکاری استاندار افزایش یافته و تعداد ۶ هزار ۸۷۰ صندوق اخذ رأی در این شعب طراحی شده است.

زالی با بیان اینکه مهم‌ترین دغدغه مردم در انتخابات با توجه به شرایط کرونا موضوع ازدحام و تهویه هوا است بیان داشت: سعی شد شرایط مناسب در این راستا ایجاد شود و تعداد شعب نسبت به سنوات گذشته بین یک و نیم تا دو برابر افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینکه در شهر تهران ۳ هزار و ۷۹۰ شعبه مستقر شده است عنوان داشت: خوشبختانه نوع توزیع جغرافیای شعب اخذ رأی به گونه‌ای است که حداقل ازدحام را داشته باشد و از تجمع بالا جلوگیری شود.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: برای تحقق رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بررسی اجرای پروتکل‌ها معاونین بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی مستقر در تهران از ابتدای صبح در مناطق تحت پوشش جغرافیای مستقر شده اند که گزارشات رسیده به ستاد مقابله با کرونا حکایت از رعایت حداکثری دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا