خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۱۱۰ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری شدند

سعید کشمیری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۰ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۶۰ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ۳۳۲ نفر است.

وی با اشاره به اینکه اکنون ۳۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۳ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متأسفانه امروز شش مورد فوتی ناشی از ابتلاء به کرونا چهار آقا ۷۶، ۷۴، ۶۵ و ۶۴ سال سن با سابقه بیماری دیابت و فشار خون و ۲ خانم با ۶۵ سال سن بدون داشتن بیماری زمینه‌ای و ۵۹ سال سن با سابقه بیماری روماتیسم در استان بوشهر به ثبت رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۹۴ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۶۴ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌اند.

وی افزود: تا کنون یک هزار و ۲۴۵ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلاء به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۵۰ هزار و ۲۹۷ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

کشمیری افزود: متأسفانه آمار بالای فوت امروز در استان زنگ خطری محسوب می‌شود و نیاز جدی به رعایت پروتکل‌های بهداشتی را دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا