خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

رفتن سرآسیایی سوءتفاهم بود/ هواداران حامی ما باشند

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر اظهار داشت: در آخرین دیدارمان مقابل سپاهان بازی خوبی نداشتیم. پس از آن چند روزی تمرین تعطیل کردیم و سپس دور مجدد تمرینات را با بچه‌ها جلو بردیم.

وی افزود: چند بازی دوستانه هم انجام دادیم و از لحاظ روحی، روانی و فنی خود را مهیای هفت بازی باقی مانده تا پایان لیگ کرده‌ایم. بازی مشکلی با یک تیم خوب داریم که قبلاً هم گفته‌ام بهترین تیم حال حاضر آسیا است و کادر فنی مجرب و بازیکنان زبده ای دارد.

وی بیان کرد: ما هم در این مدت سعی کرده‌ایم ریکاوری و بازپروری درستی برای پس از مسابقه مقابل سپاهان روی تیم مس انجام بدهیم که شاید بدترین عملکرد فنی ما در همان بازی بود که حتی هیچ توجیه و دفاعی ندارد.

سرمربی مس رفسنجان گفت: سعی ما بر این است که ان شاءالله در این هفت بازی روند کیفی تیم مان را طبق هدف‌گذاری که برای فصل جاری داشتیم به درستی انجام بدهیم.

ربیعی درباره نفرات مصدوم تیمش گفت: متأسفانه محمد حسین کریم زاده در تمرینات قبل بازی با سپاهان دچار شکستگی شده بود و این بازیکن را در اختیار نداریم. او چند روز است گچ پایش را باز کرده و اکنون باید کم کم به تمرینات نوتوانی و بازپروری برود. محمد حسین، جوان خوب رفسنجانی ما است. محسن طرحانی هم پس از عمل جراحی مینیسک پای خود حدود یک هفته تا ۱۰ روز است به تمرینات بازگشته است. محمد انصاری هم به همین ترتیب، تلاش می‌کنیم با تمریناتی که برای آنها در نظر گرفته‌ایم به شرایط بهتری برسند.

وی ادامه داد: مهدی کیانی هم که درگیر کرونا بوده نزدیک به یک هفته است تستش منفی شده و پس از دو هفته در قرنطینه بودن، اکنون با تیم تمرین می‌کند. او هم در مسیر تمرینات مازاد است تا از سایر نفرات مس رفسنجان عقب نماند.

سرمربی مس رفسنجان اظهار کرد: شرایط تیم نسبت به قبل که در هر بازی ۵-۴ بازیکن را در اختیار نداشتیم، کم کم به شرایط تمرینات و مسابقات نزدیک می‌شویم. البته محمد انصاری حدود ۱۰ روز است با تیم تمرین می‌کند. شاید از لحاظ شرایط مسابقه مقداری دور باشد اما گروه فنی و بدنسازی ما تمرینات اضافه‌تری برای وی در نظر گرفته است. امیدواریم هر چه سریع‌تر به وضعیت صد در صد و ایده‌آل نزدیک شود.

ربیعی درباره بازگشت مجتبی سرآسیایی به تیم مس رفسنجان توضیح داد: قبلاً به این موضوع پرداخته شده است. مشکل خیلی خاص و مهمی نبود. با توجه به تعطیلی مسابقات ما، درخواستی داشت که انجام شد و پس از آن به تمرینات بازگشت. یک سو تفاهمی در نحوه خروجش و رفت و آمد به وجود آمد که خیلی راحت برطرف شد. سرآسیایی از دوستان خیلی خوب من و از نفرات تأثیرگذار کادرفنی است‌.

مهم‌ترین مساله حفظ شأن و منزلت تیم مس رفسنجان است

سرمربی مس رفسنجان ادامه داد: تمام مجموعه تیم‌های صنایع مس سعی دارند در صورت نیاز به دستور خود سعدمحمدی به هم کمک کنند. از نظر من مسأله مهمی داریم و این موضوع هم رفع و رجوع شده است. سعی کردم در قضیه تا جایی که در حوزه اختیارات من است، ورود کنم و شرایط را به سمتی ببرم که هیچ‌گونه سو تفاهمی وجود نداشته باشد.

ربیعی درباره حواشی چند وقت اخیر تیمش گفت: ما یک تیم واحد هستیم و برای تیم خودمان بازی می‌کنیم و مهم‌ترین مساله حفظ شأن و منزلت تیم مس رفسنجان و مردم این شهر است. وظیفه من است از حقوق هر تیمی که در آن کار می‌کنم دفاع کنم و با برنامه و با تمام قوا باید مقابل تیم‌ها بازی کنیم.

وی افزود: ممکن است مشکلاتی گاهی به وجود بیاید که این اجتناب ناپذیر است اما هدف‌مان امسال حفظ تیم و فصل دوم رتبه تک رقمی است و من می‌خواهم این برنامه را محقق کنم. با کمک همه سال گذشته توانستیم این تیم را به لیگ برتر بیاوریم و تمام تلاشم این است که مس را در لیگ حفظ کنیم.

سرمربی مس رفسنجان اضافه کرد: همه تیم‌ها برای ما محترم هستند و رسالت‌مان این است که با تمام قوا بازی کنیم. اگر هم در یک بازی مثل سپاهان شکست خوردیم مسئولیتش به عهده من است. از هواداران می‌خواهم که حامی تیم ما باشند و دعا کنند تا از موانع سخت امسال از عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا