خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

واکسن ایرانی کرونا اقتدار علمی کشورمان را به رخ جهانیان کشید

علی کریمی فیروزجایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: واکسن ایرانی کرونا نماد اقتدار و صلابت ایرانیان در فتح قله‌های دانش‌های نوین وعلوم است.

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان کشور واکسن ایرانی برکت را ثمره جهاد علمی متخصصان کشورمان دانست وافزود: در این جهاد علمی متخصصان جوان ایران دنیا را حیرت زده کردند.

این نماینده مجلس با تاکید بر لزوم حمایت از توان ودانش بومی خاطر نشان کرد: راه قوی شدن کشور اتکا به نیروی داخلی وظرفیت های بی پایان ایرانی است که در جای جای کشور موج می‌زند.

نماینده مردم بابل با اشاره به ممانعت استکبار از دسترسی کشورمان به اقلام دارویی حیاتی آن را ناشی از رفتار خباثت آمیز هیئت حاکمه آمریکا دانست و افزود: رونمایی و بهره برداری از واکسن کوو برکت بیانگر اوج اقتدار و صلابت علمی کشورمان است.

کریمی فیروزجایی با اشاره به اقدام رهبر معظم انقلاب اسلامی دردریافت واکسن داخلی کرونا آن را مایه تقویت متخصصان و اعتماد عمیق معظم له به جوانان ایرانی توصیف کرد و یادآور شد: اقدام هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب بواسطه تقویت انگیزه جوانان، روند پیشگامی کشورمان در عرصه‌های دانش علمی و پزشکی را شتاب خواهد بخشید.

عضو خانه ملت گفت: با تولید واکسن برکت افتخار دست یابی اولین کشور اسلامی به واکسن کرونا نصیب ایران شد. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی قویاً از تلاش پژوهشگران و متخصصان ایرانی در اعتلای عرصه‌های علمی حمایت می‌کند.

نماینده مردم بابل ادامه داد: عملیات سراسری واکسیناسیون ملی کرونا باید با سرعت در کشور اجرایی شود. این مسئول یادآور شد: در پرتو مجاهدت سرافرازانه تلاشگران وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی در مقابله با ویروس منحوس کرونا، فرهنگ تجلیل از مدافعان سلامت در کشور نهادینه شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا