خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

تزریق ۱۱۵ هزار دوز واکسن کرونا از ابتدای واکسیناسیون در کرمانشاه

محمود رضا مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به علت عدم واردات واکسن فرایند واکسیناسیون در کشور و استان کرمانشاه با وقفه کوتاه همراه شد اما از روزهای گذشته با وارد شدن واکسن به استان این روند مجدد از سر گرفته شد.

وی افزود: در روزهای گذشته بیش از ۲۰ هزار دوز واکسن کرونا با اولویت افرادی که دز نخست واکسن را دریافت کرده‌اند تزریق شده است و این تعداد در روزهای آینده افزایش خواهد یافت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به مجموع واکسن تزریق شده در استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۱۵ هزار دز واکسن کرونا مطابق با دستورالعمل‌های وزرات بهداشت در استان کرمانشاه تزریق شده است.

مرادی با بیان اینکه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باید توسط مردم ادامه پیدا کند، گفت: دستورالعمل‌های بهداشتی به علت عدم واکسیناسیون تمام افراد و گروه‌های سنی جامعه باید به صورت جدی رعایت شود زیرا نتایج کلی واکسن و تأثیرات آن در دسترس نیست.

وی با اشاره به کاهش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در استان کرمانشاه بیان کرد: تعداد موارد ابتلاء به ویروس کرونا در جنوب و جنوب شرق کشور در حال افزایش است و باید برای مقابله با موج جدید کرونا در استان کرمانشاه آماده باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا