خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۹۶ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری شدند

سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار مهر اظهار کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ۳۶۰ نفر است.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۹۶ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۶۴ مورد به کرونا مثبت، قطعی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۶۸ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۵۶ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۴۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۴ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متأسفانه امروز ۲ مورد فوتی ناشی از ابتلاء به کرونا، آقایی ۵۲ ساله بدون سابقه بیماری زمینه‌ای و خانمی ۶۹ ساله با سابقه بیماری زمینه‌ای دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.

وی افزود: تاکنون هزار و ۲۴۹ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلاء به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۵۱ هزار و ۳۳۴ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

کشمیری بیان کرد: افزایش شهرستان‌های قرمز استان زنگ خطری محسوب می‌شود که نیاز به تشدید شرایط رعایت پروتکل‌های بهداشتی را دارد.

وی افزود: برای جلوگیری از شرایط سخت پیک پنجم کرونا نیاز به همراهی آحاد هم استانی‌های عزیز را داریم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا