خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

تهدید ملت ایران را منسجم تر می کند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی شیرازی دوشنبه در همایش بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و گرامیداشت شهدای ۷ تیرماه در بوشهر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه و تبریک هفته قوه قضائیه اظهار داشت: دشمن همواره نگاه سلطه گری و سلطه پذیری بر جامعه داشته است.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله تهران با بیان اینکه انسان حق ندارد خود را در مقابل استکبار ذلیل بداند گفت: طاغوت زدایی ریشه در دین دارد.

شیرازی با اشاره به اینکه اسلام به ما اجازه نمی‌دهد رابطه با سلطه گر داشته باشیم، افزود: اگر جنایات آمریکا را مرور کنیم هزاران ساعت هم باز کفاف مرور این جنایات را نمی‌دهد.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله تهران با بیان اینکه هر لحظه استکبار در جهان مملو از جنایت علیه بشریت است، خاطرنشان کرد: باید در ایران تبیین شود که هر شهید ما سند جنایت آمریکا است.

وی جنگ تحمیلی بر علیه ایران را نتیجه سلطه گری جهانی خواند و تصریح کرد: استکبار در صدد متلاشی کردن جامعه اسلامی است.

حجت الاسلام شیرازی با بیان اینکه اولین جنایت آمریکا روی کار آمدن رژیم پهلوی بود، گفت: بازگشت پهلوی دوم در ۲۸ مرداد تبیین سلطه پذیر کردن ملت ایران بود.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله تهران با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها نفی دموکراسی هستند، اظهار داشت: آمریکا با قانون کاپیتولاسیون در پی ذلیل کردن ملت ایران بود.

وی با بیان اینکه آمریکا می‌خواهد بر جهان سلطه داشته باشد، اظهار داشت: تنها قدرتی که مانع قدرت طلبی آمریکاست جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام شیرازی با اشاره به اینکه هر جنایتی در جهان دست آمریکا مشهود است، یادآور شد: جنگ تحمیلی علیه کشور ایران با تحریک آمریکا و پشتیبانی استکبار جهانی بود؛ اما جمهوری اسلامی ایران امروز به نظام ریشه دار و درخت تنومندی تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله تهران ضمن بیان اینکه امروز آمریکا در جهان نسبت به سال ۵۷ قدرتی ندارد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی علیرغم تلاش‌های همه استکبار قوی‌تر شده است.

وی با اشاره به اینکه دیروز فلسطین‌ها با سنگ می‌جنگیدند اما امروز فلسطین با موشک علیه اسرائیل می‌جنگند، گفت: علت قدرت گرفتن امت اسلامی در جهان جمهوری اسلامی ایران است.

حجت الاسلام شیرازی به شهادت رساندن سردار شهید سلیمانی در نیمه شب نشان را اوج ذلالت آمریکا دانست و خاطرنشان کرد: یکی از اشتباهات محاسباتی دشمنان به شهادت رساندن سردار سلیمانی بود.

وی با بیان اینکه مظلومیت شهید بهشتی از شهادتش بیشتر بود، بیان داشت: دشمنان نمی‌دانند با ترور ملت ایران منسجم‌تر می‌شوند.

حجت الاسلام شیرازی اظهار داشت: شهادت سردار سلیمانی ملت عراق، سوریه، لبنان و مردم هند، افغانستان و پاکستان را علیه آمریکا شوراند که این خود نشان از اشتباه محاسباتی دشمنان بود.

نماینده ولی فقیه در قرارگاه ثارالله تهران دفاع از نظام اسلامی دفاع از دین و ارزش‌ها دانست و گفت: خون شهدای ما که برای نابودی کفر ریخته شده سیلی ایجاد خواهد کرد که باعث ذلیل‌تر شدن دشمنان می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا