خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۲۱۵ نمونه مثبت کرونا در شاهرود و میامی به ثبت رسید

به گزارش خبرنگار مهر، رضا چمن شامگاه سه شنبه در حاشیه نشست ستاد مقابله با کرونا و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شرایط شیوع ویروس کرونا در شاهرود و میامی حادّ است، بیان داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۵ نمونه مثبت تست کرونای بیماران در شهرستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه در شهرستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود هم اکنون ۳۳ بیمار بدحال کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند، بیان داشت: آمار ابتلاء متأسفانه به شدت افزایش یافته که بخشی از آن به دلیل قرارگیری مردم در تجمعات، مهمانی‌ها و… بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همچنین ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۰ بیمار با علائم مشکوک به مراکز درمانی و اورژانس شهرستان‌های شاهرود و میامی مراجعه داشتند که از این تعداد ۵۵ تن در بخش‌های اختصاص یافته به بیماران کرونایی بستری شدند.

چمن با بیان اینکه مجموع موارد بستری شده در بیمارستان امام حسین (ع) بالغ بر ۲۷۰ نفر شده است، تاکید کرد: متأسفانه علی رغم خستگی کادر درمانی مدام بر تعداد بیماران کرونایی شهرستان‌های شاهرود و میامی افزوده می‌شود.

وی با بیان اینکه شرایط بی مانندی در شهرستان‌های شاهرود و میامی از بابت شیوع ویروس کرونا رقم خورده است، تاکید کرد: افزایش آمار ابتلاء، فوت و بستری در شاهرود و میامی مبین شرایط بحرانی در این منطقه از استان سمنان است.

به گزارش مهر، از بدو شیوع کرونا تا کنون بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر در استان سمنان فوت کرده‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا