خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

راه اندازی ۲ پایگاه جدید تجمیعی واکسیناسیون کرونا در بهارستان

به گزارش خبرنگار مهر، هادی تمهیدی شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا و کمیته واکسیناسیون شهرستان بهارستان اظهار داشت: تا کنون واکسیناسیون کووید ۱۹ برای سالمندان، جانبازان، خبرنگاران، آتش نشانان، پاک بانان، فرهنگیان و پرستاران و کادر درمان بدون هیچ گونه مشکلی انجام شده است.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون اشخاص ۵۰ ساله به بالا هم تقریباً انجام شده است گفت: با توجه به اینکه حدود ۶۰ درصد از جمعیت شهرستان در گروه سنی ۵۰ تا ۱۸ سال هستند پیش بینی می‌کنیم با آغاز واکسیناسیون این گروه با ازدحام زیاد در پایگاه‌ها روبرو شویم لذا برای پیشگیری از بروز مشکل طی روزهای آینده دو پایگاه تجمیعی دیگر در سطح شهرستان راه اندازی خواهد شد.

فرماندار بهارستان افزود: برای افزایش سرعت واکسیناسیون شهروندان، ساعت پایان کار ۴ پایگاه از ۱۳ به ۱۶ افزایش یافته و با همکاری خوب سپاه ناحیه بهارستان تعداد یکصد نفر از بسیجیان عزیز شهرستان در اجرای این طرح در کنار کادر بهداشت و درمان به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

تمهیدی عنوان داشت: اولویت اصلی و مهم ما در حال حاضر حفظ جان و سلامت مردم است که امیدواریم با همکاری و همراهی مردم عزیز و تعامل خوب شهرداران و دهیاران و سایر ادارات ذیربط اجرای طرح واکسیناسیون بدون مشکل خاصی به سرانجام برسد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا