خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

همراهی مردم در رعایت پروتکل‌ها به پیک پنجم کرونا پایان می دهد

به گزارش خبرنگار مهر محمد قاسمی در جلسه ستاد کرونا استان قزوین که بعد از ظهر امروز در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد اظهار کرد: مصوبات خوب و کارشناسی شده آب در ستاد کرونا مطرح و تصویب می‌شود ولی در اجرای مصوبات با مشکل رو به رو هستیم.

دادستان قزوین بیان کرد: انجام مصوبات مشکل در هر مجموعه‌ای به اراده همان مجموعه بسته است که چقدر بتواند و بخواهد که اجرایی کند.

وی بیان کرد: خود مردم خیلی کمک کننده هستند و من احساس می‌کنم خیلی از مردم به عمق فاجعه پی نبرده‌اند و فکر می‌کنند تا زمانی که مشکل سراغ خودشان نیاید مرگ برای همسایه است.

قاسمی عنوان کرد: برای وقوع توجه مردم حتماً نباید قوه قهریه ضامن امر باشد بلکه وحدت و همراهی مردم می‌تواند به مصوبات رسمیت ببخشد و ما هم باید تلاش کنیم این اتفاق در خود مردم رقم بخورد.

این مسئول تاکید کرد: ما باید بر اساس رسالت به وظیفه نظارت خود عمل کنیم تا این از شرایط عبور کنیم، در حال حاضر نباید یکدیگر را متهم کنیم و مقصر بدانیم.

دادستان قزوین تصریح کرد: از رسانه‌ها هم خواهش می‌کنیم هم اکنون اگر مشکلی می‌بینند این مشکل را در درجه اول با مدیران و خود دستگاه در میان بگذارند، این شرایط باید مدیریت شود و از آن بگذریم تاریخ ریتم عادی جامعه بازگردیم.

وی مطرح کرد: همه دستگاه‌ها در جهت رسالتشان تلاش می‌کنند ولی نارسایی‌هایی هم وجود دارد که در آن خصوص باید منصفانه قضاوت کنیم.

دادستان قزوین در خاتمه یادآور شد: مثل همیشه پیشگیری مهم‌تر از درمان است ولی واکسیناسیون یک شبه اتفاق نمی‌افتد، به زودی روند واکسیناسیون تسریع می‌شود و تا آن زمان تلاش کنیم به سلامت از این پیک بگذریم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا