خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

راه اندازی مرکز بستری موقت بیماران کرونایی در شیراز

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر علی اکبری، گفت: با توجه به افزایش مراجعان و بیماران مبتلا به کرونا به بیمارستان‌های و تکمیل ظرفیت تخت‌های بیمارستانی و به منظور استفاده بهینه از تخت‌های بستری در بیمارستان‌ها شهر شیراز، بزرگترین مرکز بستری موقت بیماران کووید (Opat) در دانشکده پرستاری و مامایی حضرت فاطمه(س)، ورودی بیمارستان نمازی شیراز آماده سازی، تجهیز و برای راه‌اندازی به نماینده معاونت درمان دانشگاه تحویل شد.

او راه‌اندازی این مرکز را در مدیریت تخت‌های بیمارستانی و ارائه خدمات به بیماران سطح دو و سه مبتلا به کووید ۱۹ که نیازمند به بستری در بیمارستان‌ها هستند، تأثیرگذار دانست.

مدیر امور پشتیبانی دانشگاه نیز در این زمینه توضیح داد: آماده سازی و تجهیز مرکز پشتیبان مراقبت از بیماران کووید (Opat) در شهر شیراز با تلاش شبانه روزی کارکنان زیر مجموعه این مدیریت شامل کارکنان انبار مرکزی، تدارکات مرکزی، تأسیسات، خدمات و واحد حمل و نقل، در کمترین زمان انجام شد.

علیرضا قاسمی ابراز امیدواری کرد راه‌اندازی این خدمت بزرگ بتواند گامی مؤثر در مسیر توسعه اقدامات مقابله با کرونا و ریشه کنی هرچه سریع‌تر این بیماری باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا