خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

تشکیل ۴۴ تیم از نیروهای بسیج در قالب طرح شهید سلیمانی در اندیمشک

احسان کریم‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نیروهای بسیج در قالب طرح شهید سلیمانی، آماده خدمت و همکاری با مدافعان سلامت و مشارکت در تیم‌های نظارتی، حمایتی و رهگیری بوده و در این زمینه به کار گرفته خواهند شد.

وی افزود: در طرح شهید سلیمانی هر پایگاه مقاومت بسیج به عنوان یک پایگاه بهداشت محله معرفی می‌شود و نیروهای بسیج در تیم‌های نظارتی، حمایتی و رهگیری به کار گرفته می‌شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک گفت: همه سالن‌های ورزشی بسیج در اندیمشک در اختیار مراکز تزریق واکسیناسیون قرار داده می‌شود و همه امکانات بسیج برای مقابله و قطع زنجیره انتقال به کار گرفته می‌شود.

وی با بیان اینکه اولویت رهگیری و شناسایی بیماران، افراد خانواده فرد بیمار هستند که بسیجیان از آنها تست می‌گیرند، تصریح کرد: همچنین از سوی مجموعه سازندگی سپاه، توزیع بسته‌های معیشتی میان بیماران و نیازمندان انجام می‌شود.

کریم‌پور با اشاره به توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی با هدف حمایت از اقشار آسیب‌پذیر ناشی از کرونا گفت: طرح شهید سلیمانی پیرو تأکیدات رهبر معظم انقلاب تشدید می‌شود؛ همچنین به منظور جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، ستاد مقابله با این بیماری در روزهای گذشته جلساتی را برگزار کرده است که سپاه نیز با تمام ظرفیت‌های خود در این راستا آماده نقش‌آفرینی است.

فرمانده ناحیه مقاومت اندیمشک گفت: ضرورت دارد مردم همان‌طور که رزمندگان را در دوران دفاع مقدس همراهی کردند در این جهاد ملی هم با مسئولان و مدافعان سلامت همکاری کرده و در رعایت شیوه‌نامه‌ها و قطع زنجیره انتقال نقش آفرینی کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا