خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

یک میلیون و ۲۵۰ هزار دوز واکسن کرونا در فارس تزریق شد

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر مهرزاد لطفی در بازدید از مراکز واکسیناسیون علیه بیماری کووید ۱۹ مستقر در پارک دراک، نصیری، پایگاه خودرویی انجام واکسیناسیون علیه بیماری کووید ۱۹ را از ابتکارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز عنوان کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز در انجام واکسیناسیون علیه کووید ۱۹ در کشور از زمان تحویل تا تزریق، پیشرو است و برای سرعت بخشیدن به انجام واکسیناسیون به مردم استان، از تمامی ظرفیت‌های موجود در این زمینه استفاده می‌کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه تاکنون یک میلیون و ۲۵۰ هزار دوز واکسن علیه کرونا ویروس به مردم استان فارس تزریق شده است افزود: با ورود محموله‌های جدید از واکسن و سهم بیشتری به استان، دانشگاه علوم پزشکی شیراز قابلیت انجام روزانه ۷۰ تا ۱۰۰ هزار دوز واکسن را نیز دارد.

دکتر لطفی با حضور در مراکز انجام واکسیناسیون علیه بیماری کووید ۱۹ در شیراز، ضمن گفت و گو با دست اندرکاران و تیم‌های اجرایی انجام واکسیناسیون، از نزدیک در جریان فرآیند تزریق واکسن قرار گرفت و برای تسریع در این زمینه دستورات لازم را صادر کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین در گفت و گو با دریافت کنندگان واکسن علیه کرونا ویروس در مراکز واکسیناسیون، میزان رضایتمندی آنان را در زمینه فرآیند انجام واکسن جویا شد.

او توصیه کرد: در حال حاضر با توجه به بحرانی بودن وضعیت کرونا ویروس در کشور و استان، تنها راه مقابله با این ویروس، واکسیناسیون در کنار رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی است، بنابراین استفاده از ماسک، رعایت فاصله فیزیکی، دوری از دورهمی های خانوادگی و پرهیز از ترددهای غیرضرور، می‌تواند استان را از وضعیت فوق بحرانی خارج کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه مراکز واکسیناسیون علیه کروناویروس در فارس، حتی در روزهای تعطیل هم مشغول انجام تزریق واکسن به همشهریان هستند، از تمام دست اندرکاران و تیم‌های اجرایی انجام واکسیناسیون علیه بیماری کووید ۱۹ در دانشگاه قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا