خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

رکورد شکنی دوباره کرونا در گیلان/ ۴۸ نفر جان باختند

به گزارش خبرنگار مهر، آبتین حیدرزاده ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به فعالیت کرونا در استان گیلان، اظهار کرد: در شبانه روز گذشته تعداد فوتی‌های کرونایی در استان گیلان دوباره رکورد زد.

وی با بیان اینکه ۴۸ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته جان خود را از دست دادند، افزود: تعداد بستری‌های روزانه نیز همچنان بالا است.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه هم اکنون هزار و ۹۸۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های گیلان بستری هستند، گفت: از این تعداد ۳۸۳ بیمار جدید و طی شبانه روز گذشته بستری شدند.

وی با بیان اینکه ۲۸۵ بیمار بد حال کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۱۹۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

حیدرزاده زاده با اشاره به واکسیناسیون گروه‌های هدف اعلام شده در استان گیلان، تأکید کرد: تا زمان رسیده به استانداردهای اعلام شده در زمینه واکسیناسیون جمعیت تنها راهکار برای مقابله با کرونا رعایت شیوه نامه‌ها است.

وی با تأکید بر پرهیز از حضور در تجمعات، گفت: شهروندان تا حد امکان از حضور در اماکن عمومی اجتناب کرده و در صورت بیرون آمدن از منزل از ماسک استفاده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا