خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

لزوم پاسخ‌گویی مسئولان در قبال ترک‌فعل‌ها در خرمشهر

به گزارش خبرنگار مهر سرهنگ محمد لویمی عصر امروز شنبه در جلسه ستاد کرونای خرمشهر اظهار کرد: اکنون وضعیت نظام و انقلاب در خرمشهر در خطر است چرا که مشکلات از چشم نظام دیده می‌شود.

وی افزود: امروز باید به جای جلسه ستاد کرونا، جلسه ستاد بحران در خرمشهر تشکیل می‌شد چرا که مشکلات از انباشت زباله، فاضلاب تا پرداخت نشدن حقوق‌ها به حدی پیش رفته که کار را از تذکر گذرانده است.

فرمانده سپاه خرمشهر با بیان اینکه هیچ‌کس در خرمشهر در رابطه با مشکلات پاسخگو نیست، یادآور شد: مشکلات امروزه خرمشهر به یک یا دو هفته مربوط نیست و هنوز مشخص نیست چه کسی از مدیران ضعیف حمایت می‌کند و علت این سوءتدبیرها و ناکارآمدی‌ها و ترک فعل‌ها چیست؟

سرهنگ لویمی در ادامه بر اجرای طرح شهید سلیمانی در خرمشهر اشاره کرد و گفت: طرح شهید سلیمانی از سال ۹۸ آغاز شد و در خرمشهر نیز بسیج به کمک کادر درمان آمد و در پیک پنجم نیز بسیجیان در مراکز واکسیناسیون – تجمیعی و در امر رهگیری در کنار جهادگران عرصه بهداشت و درمان حضور دارند.

وی بر اجرایی نشدن مصوبات ستادهای کرونای خرمشهر انتقاد کرد و گفت: کاش در جلسات ستاد کرونا آماری از مصوبات و میزان اجرای آنها نیز ارائه می‌شد.

لویمی تأکید کرد: در هر حال بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی چه حمایت شود و چه نشود کار خود را انجام خواهد داد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا