خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۹۰۰ دانشجوی تحصیلات تکمیلی دز اول واکسن را دریافت کردند

حمید کشوری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون اساتید، کارمندان و دانشجویان در این دانشگاه توضیح داد و اظهار کرد: واکسیناسیون دانشگاهیان صنعتی امیرکبیر از ۱۷ مردادماه آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه داشت و در مجموع ۵۰۰ دز واکسن برای اساتید و ۸۰۰ دز واکسن برای کارکنان در نظر گرفته شد.

رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر ادامه داد: در مجموع واکسن های سینوفارم و آسترازنکا برای جامعه هدف دانشگاه صنعتی امیرکبیر تزریق شده و برای دز دوم از روز گذشته تزریق واکسن سینوفارم آغاز شد.

کشوری ضمن بیان اینکه واکسیناسیون نوبت دوم صرفا برای افرادی که از تاریخ ۱۷ مرداد واکسن نوبت اول سینوفارم را دریافت کرده‌اند و دارای کارت واکسن با مهر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه هستند، انجام خواهد شد و خارج از آن هیچگونه تزریقی انجام نمی‌شود، گفت: داشتن کارت ملی و کارت واکسن نوبت اول، هنگام مراجعه ضروری است.

وی با اعلام اینکه تاکنون ۹۰۰ نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی ساکن خوابگاه دز اول واکسن را دریافت کرده اند، خاطرنشان کرد: در هفته جاری قرار است مجوز تزریق دز دوم واکسن به ۵۰۰ نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی ساکن در خوابگاه را بگیریم.

وی در ادامه تاکید کرد: به دنبال این هستیم که بلافاصله بعد از واکسیناسیون دانشجویان خوابگاهی، سایر دانشجویان تحصیلات تکمیلی ساکن تهران را واکسینه کنیم که البته هنوز قطعی نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا