خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

روند واکسیناسیون در گناوه تسریع می‌شود

غلامرضا مهرجو در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: فرمانداری شهرستان گناوه مبلغ یک میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی این فرمانداری جهت تسریع عملیات واکسیناسیون در شهرستان و در راستای مقابله با شیوع کرونا به شبکه بهداشت و درمان این شهرستان کمک کرد.

فرماندار گناوه افزود: فرمانداری این شهرستان از سال گذشته تا کنون مبلغ ۸ میلیارد ریال از محل منابع داخلی این فرمانداری برای کمک به مقابله با شیوع کرونا کمک کرده است.

وی تصریح کرد: فرمانداری گناوه در زمینه کمک به بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان از منابع داخلی از شهرستان‌های پیشرو در استان بوشهر است.

مهرجو گفت: هم اینک سه مرکز تجمیعی برای تزریق واکسن در مقابله با کرونا در گناوه در حال فعالیت است و کار واکسیناسیون افراد واجد الشرایط بر اساس اعلام وزارت بهداشت با روند خوبی در شهرستان در حال انجام است.

فرماندار گناوه با اشاره به وضعیت کرونا در شهرستان افزود: اگرچه در آخرین رنگ بندی ستاد مقابله با کرونا شهرستان گناوه در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفته است اما مردم همچنان نسبت به پروتکل‌های بهداشتی پای‌بند باشند تا هم بار کار درمانی کاهش یابد و هم فرصت و مجال بیشتری برای واکسیناسیون باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا