خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۳ بیمار کرونایی در استان سمنان جان باختند/ ۵۲۲ نفر بستری هستند

به گزارش خبرنگار مهر، طبق آمارهای ارائه شده از سوی ستاد مقابله با کرونای استان سمنان طی ۲۴ ساعت منتهی به شامگاه آدینه سه بیمار کرونایی جان خود را از دست دادند تا تعداد کل جان باختگان کرونایی استان از ابتدای شیوع کرونا تا کنون به عدد یک هزار و ۳۶۳ نفر برسد.

در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲ بیمار جدید نیز در مراکز درمانی بستری شدند لذا باید گفت از ابتدای شیوع کرونا مجموعاً ۶۱ هزار و ۵۴۹ نفر بیمار کرونایی مثبت در بیمارستان‌های استان سمنان به ثبت رسیده است.

در ۲۴ ساعت اخیر ۶۰ بیمار کرونایی نیز با بهبودی از بیمارستان‌های استان مرخص شدند در همین بازه زمانی ۱۶۸ نفر با علائم مشکوک به کرونا به بیمارستان‌ها مراجعه کردند که ۱۱۶ بیمار سرپایی و مابقی بستری شدند.

هم اکنون ۵۲۲ نفر نیز به دلیل کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

طبق آمار ارائه شده شهرستان شاهرود تنها شهرستان وضعیت قرمز استان سمنان است وضعیت در آرادان و میامی زرد و در دیگر شهرستان‌های استان سمنان نارنجی گزارش می‌شود.

همچنان توصیه بهداشت و درمان به مردم رعایت پروتکل‌ها، دوری از تجمعات و استفاده از ماسک در کنار رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.

گفتنی است استان سمنان دو دانشگاه علوم پزشکی در سمنان و شاهرود دارد لذا آمار کرونای این استان، مجموع آمارهای ارائه شده در این دو دانشگاه هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا