خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

اتفاقات ملتهب کرونایی در «اتاق»/ این یک داستان واقعی است

ساشا کشوادی کارگردان نمایش «اتاق» که قرار است از آبان سال جاری در تماشاخانه سپند روی صحنه برود، درباره موضوع این اثر نمایشی به خبرنگار مهر گفت: این نمایش بر اساس داستانی واقعی در یکی از بیمارستان‌های تهران که در دوران کرونا اتفاقات بسیار ملتهب و عجیبی را گذرانده، شکل گرفته است.

وی ادامه داد: روند نگارش این متن از ۹ ماه پیش با حضور نویسنده در بیمارستان و مصاحبه با پرستاران و کادر درمان آغاز و تمرین نمایش هم از ۲ ماه پیش آغاز شده است.

کشوادی درباره روند تمرین‌های این اثر نمایشی در شرایط کرونایی موجود، اظهار کرد: تمرین در این شرایط کرونایی بسیار پرریسک و سخت است زیرا با وجود رعایت پروتکل‌ها چند نفر از بازیگران دچار عوارض بیماری کرونا شدند.

این کارگردان تئاتر در پایان سخنان خود تأکید کرد: دیده شدن اثر به دلایل زیادی برای مان بسیار مهم است زیرا این کار هم ادای دینی به زحمات کادر درمان است و هم اینکه کار و هدف ما تئاتر کار کردن است و چه بهتر که با چنین متنی کارمان را انجام دهیم. به همین خاطر ریسک‌ها و خطرها را به جان خریدیم و امیدواریم با روند نزولی بیماری و واکسیناسیون گسترده شاهد حضور گسترده مخاطبان باشیم.

انوشه زاهدی تهیه کننده نمایش «اتاق» و سعید حسنلو به عنوان طراح صحنه و سحر شاطری به عنوان آهنگساز در این اثر نمایشی حضور دارند.

به زودی اسامی گروه بازیگران این نمایش نیز اعلام می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا