خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

وجود استثنا در واکسیناسیون کارگران منصفانه نیست

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی ظهر شنبه در نشست ستاد مدیریت کرونا استان اظهار کرد: خرد جمعی به این رسیده است که رفتار ویروس همچنان غیرقابل پیش بینی است و اگر این نکته بدیهی را بپذیریم اقدامات و تصمیمات متفاوتی اتخاذ می‌کنیم.

وی ادامه داد: در کشور پنج پیک تجربه شده است و تعدادی از هموطنان‌مان را از دست داده‌ایم، جامعه تاب و تحمل ادامه این روند را ندارد چه تضمینی وجود دارد که پیک ششم را تجربه نکنیم؟

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزیت صریح کرد: با وجود اینکه در قله پیک پنجم هستیم، مجدداً درگیر عادی انگاری شده‌ایم، دوباره ماسک‌ها کنار گذاشته است و در واقع منتظریم که پیک ششم را داشته باشیم و این رفتار عقلانی نیست.

اکرمی گفت: کارمندان دولت در کرونا، کمترین خسارت مالی را متحمل شدند و انتظار می‌رود کارمندان نقش ممتازتری در این حوزه داشته باشند و با رعایت پروتکل‌ها در محل کار حاضر شوند تا امور دچار اخلال نشود.

وی ادامه داد: اکرمی با بیان اینکه با روند در پیش گرفته شده، دورنمای واکسیناسیون در کشور بسیار امیدوارکننده است، اما ضابطه تدوین شده باید جامع و مانع باشد و دائماً نباید تغییر یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اظهار کرد: متأسفانه استثناهایی را شاهد بودیم، اینکه پرسنل پالایشگاه و پتروشیمی واکسینه می‌شوند، اما پرسنل آلومینیوم واکسینه نمی‌شوند نوعی ناعدالتی را در دید کارگر ایجاد می‌کند به همین دلیل پیشنهادات و برنامه‌ها باید درگیر استثناها نباشند، هرچند که در طول یکی دو ماه آینده در بحث واکسن به نقاط قابل اعتماد می‌رسیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا