خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

بیش از ۱۰۷ هزار دوز واکسن کرونا در اندیمشک تزریق شد

فریدون کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: هرگونه علائم سرماخوردگی در شرایط کنونی باید کرونا فرض و رعایت همه جوانب احتیاط در دستور کار فرد قرار گرفته و به نزدیک‌ترین واحد درمانی و یا پزشک مراجعه شود.

وی افزود: امروز شاهد سیر نزولی بستری‌ها در بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک هستیم که این امر به سبب رعایت شیوه‌نامه‌ها و انجام واکسیناسیون در این شهرستان است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک گفت: همه شهروندان ۱۸ سال به بالا با در دست داشتن کد ملی به مراکز تزریق واکسن کرونا در شهرستان اندیمشک مراجعه کنند.

وی با اشاره به استقرار اتوبوس در مناطق حاشیه شهرستان برای تزریق واکسن کرونا گفت: یک واحد خودرویی شهری نیز در اندیمشک برای تزریق واکسن کرونا راه‌اندازی شد.

کاظمی، نقش واکسیناسیون را در کاهش مراجعات به واحدهای درمانی و روند نزولی کرونا ویروس در اندیمشک مؤثر دانست و عنوان کرد: بیش از ۱۰۷ هزار دوز واکسن کرونا در اندیمشک تزریق شد.

وی با بیان اینکه یک پایگاه خودرویی شهری نیز در اندیمشک فعال شد، افزود: در ارتباط با تزریق واکسن در حال حاضر هیچ‌گونه نگرانی وجود نداشته و هیچ‌گونه کمبودی نیست و ازاین‌رو از همه شهروندان ۱۸ سال به بالا تقاضا داریم که برای تزریق واکسن به مراکز تجمیعی مراجعه کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک تصریح کرد: همه کارکنان ادارات در اندیمشک نسبت به دریافت واکسن کرونا اقدام عاجل کرده و از همه شهروندان بالای ۱۸ سال نیز درخواست و دعوت می‌شود که نسبت به دریافت واکسن به پایگاه‌های تجمیع مراجعه کنند.

وی افزود: تزریق واکسن برای دانشجویان بالای ۱۸ سال در اندیمشک آغاز و پایگاه‌های هفت‌گانه شهرستان با کارت دانشجویی، کارت ملی و شماره تلفن اقدام به تزریق و واکسینه دانشجویان می‌کنند.

کاظمی گفت: واکسیناسیون در کاهش آمار فوتی ناشی از درگیری با کرونا ویروس مؤثر بوده و ازاین‌رو شهروندان نسبت به تزریق واکسن در گروه‌های اعلامی و هدف هر چه سریع‌تر نسبت به تزریق واکسن حضور یابند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک تأکید کرد: حفظ سلامت عموم شهروندان اولویت نخست ستاد کرونا و شبکه بهداشت و درمان اندیمشک است و ازاین‌رو از همه توان و ظرفیت‌های موجود برای حراست از سلامت شهروندان استفاده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا