خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

زیرساخت‌های لازم برای آموزش مجازی در دانشگاه ایلام فراهم است

محمد علی اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هم اکنون واکسیناسیون در بخش اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها در سطح استان به انجام رسیده است.

وی افزود: همچنین هماهنگی لازم برای واکسیناسیون دانشجویان صورت گرفته و اسامی همه دانشجویان به ستاد ملی اعلام و هم اکنون دانشجویان تحصیلات تکمیلی و همچنین دوره کارشناسی می‌توانند با مراجعه به سامانه برای تزریق واکسن اقدام کنند.

رئیس دانشگاه ایلام در پاسخ به سوال اینکه آیا شروع ترم جدید آموزش‌ها به صورت حضوری یا مجازی است، عنوان کرد: منتظر ستاد مبارزه با کرونا هستیم اما دانشگاه ایلام برای دوره‌های تحصیلات تکمیلی برای دانشجویانی که رساله و کار آزمایشگاهی دارند در هر صورت باز خواهد بود.

علی اکبری تصریح کرد: این دانشجویان در صورتی که واکسن خود را تزریق کرده باشند می‌توانند به دانشگاه برای دوره خود مراجعه کنند.

وی ادامه داد: آموزش حضوری بستگی به این دارد که تا چه میزان دانشجویان واکسن بزنند و ستاد ملی مبارزه با کرونا به این نتیجه برسد که دانشجویان واکسن زده‌اند.

رئیس دانشگاه ایلام بیان کرد: در حوزه اساتید و کارکنان واکسیناسیون صورت گرفته است، در دانشگاه‌ها برای تحصیلات تکمیلی در نیمسال جاری برای حضور دانشجویان آمادگی کامل وجود دارد.

علی اکبری بیان داشت: در اینکه دانشجویان طالب آموزش حضوری هستند شکی نیست اما زیرساخت‌های خوبی نیز برای آموزش مجازی در دانشگاه ایلام برای آموزش غیرحضوری فراهم شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا