خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

وضعیت واکسیناسیون در بوشهر مطلوب است

به گزارش خبرنگار مهر، عباس جمشیدی صبح چهارشنبه در بازدید از مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس و شهدای هسته‌ای بوشهر اظهار داشت: آرامش امروز نشأت گرفته از جان‌فشانی‌های مدافعان و شهدای سلامت است که در شرایط سخت کرونایی جان خود را در دست گرفته و برای سلامتی مردم از هیچ‌گونه خدمتی دریغ نکردند

وی در نشست با مدافعان سلامت به مناسبت هفته پدافند غیرعامل بیان کرد: برای پیشگیری و کنترل کرونا در استان بوشهر مدافعان سلامت و مردم همچون ۸ سال دفاع مقدس پای‌کار آمدند و جان‌فشانی کردند و مدافعان سلامت از جان خود نیز گذشتند

فرماندار بوشهر بابیان اینکه ما نگران موج ششم کرونا در استان بوشهر هستیم اضافه کرد: می‌طلبد همگان برای قطع زنجیره ویروس کرونا و جلوگیری از موج ششم کرونا در استان بوشهر دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و مردم نیز از عادی انگاری بپرهیزند.

جمشیدی بابیان اینکه در شرایط حاد شیوع بیماری منحوس کرونا، زحمات کادر درمان بسیار بزرگ و مثال‌زدنی و شایسته تقدیر و تحسین است گفت: تلاش و کوشش مدافعان سلامت در راه تأمین سلامت فردی و اجتماعی مردم پدافند غیرعامل در نظام سلامت است.

وی تصریح کرد: مدافعان سلامت در دو سال گذشته با این ویروس منحوس در حال مبارزه هستند و همه مردم قدردان خدمات و فعالیت شبانه‌روزی پزشکان، پرستاران و سایر مدافعان سلامت هستند.

جمشیدی بابیان اینکه تکریم خانواده‌های شهدا یکی از راه‌های زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است گفت: امروز مدافعان سلامت زمینه‌های امید و سلامت ملت بزرگ ایران را فراهم می‌سازند و با ایثار و فداکاری‌هایشان در دفاع از سلامت هم‌وطنان صحنه‌های زیبایی را رقم زده‌اند.

وی با اشاره به واکسیناسیون در استان و شهرستان بوشهر گفت: وضعیت واکسیناسیون در استان بوشهر مطلوب است و همان‌گونه که شاهد هستیم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و واکسیناسیون موجب کاهش بیماری کرونا شده است.

فرماندار بوشهر بابیان اینکه شهروندان فرصت را غنیمت شمرده و برای تزریق واکسن کرونا تعجیل کنند و ثانیه‌ای این کار را به تأخیر نیندازند، خاطرنشان کرد: برای قطع انتقال زنجیره ویروس کرونا، نیاز مبرم به واکسیناسیون است تا درصد بالایی از مردم ایمن شوند و در این میان همراهی همه‌جانبه مردم و مسئولان امری ضروری است.

به مناسبت هفته پدافند غیرعامل حمزه اعتماد مدیرکل پدافند غیرعامل استان بوشهر، عباس جمشیدی فرماندار بوشهر، سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در مرکز آموزش درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر ضمن بازدید از بیمارستان در نشستی با مدافعان سلامت از آنان با اهدای لوحی تقدیر کردند.

در این نشست از خانواده شهیده زهرا رگبار نیز تقدیر به عمل آمد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا