خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۱۵۳ نفر از کادر درمان گیلانغرب دز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند

فریدون نوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: شهرستان گیلانغرب براساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.

وی با اشاره به انجام فرایند واکسیناسیون در شهرستان گیلانغرب، افزود: شهرستان گیلانغرب با ۹۰ درصد تزریق واکسن نوبت اول و ۸۳ درصد نوبت دوم همچنان در بین شهرستان‌های استان کرمانشاه پیشتاز است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گیلانغرب تصریح کرد: همچنین ۹۵ درصد جمعیت سنین ۱۲ الی ۱۸ سال که عمدتاً دانش آموز هستند در برابر ویروس کرونا واکسینه شده‌اند.

نوری بیان کرد: تزریق دز سوم واکسن کرونا برای سالمندان بالای ۶۰ سال که ۶ ماه نیز از تزریق نوبت دوم واکسن آنها گذشته باشد در شهرستان گیلانغرب آغاز شده است.

وی با اشاره به واکسیناسیون دز سوم کرونا برای کادر درمان در شهرستان گیلانغرب، خاطر نشان کرد: تاکنون تزریق دز سوم واکسن کرونا برای ۱۵۳ نفر از کادر درمان نیز انجام شده و اینکه تزریق نوبت سوم واکسن برای افراد دارای بیماری خاص نیز در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گیلانغرب تاکید کرد: هیچ‌گونه کمبود واکسن کرونا در شهرستان گیلانغرب وجود ندارد و از باقیمانده جمعیت هدف نیز درخواست می‌کنیم تا جهت جلوگیری از شیوع موج ششم ویروس کرونا هر چه سریع‌تر به منظور تزریق واکسن به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا