خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۶۰ بیمار کرونایی در دامغان شناسایی شدند

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی بندرآبادی ظهر شنبه در نشست ستاد مقابله با کرونای استان سمنان که به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار می‌شد با بیان اینکه شرایط قرمز کرونایی در دامغان ادامه دارد اما خوشبختانه آمار رو به نزول است، تاکید کرد: در بخش ورودی، ترخیص و بستری دائم و موقت کرونا، آمار از ابتدای آبان نشان از کاهش خوبی دارد.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۶۰ نفر مبتلا به کرونا در بیمارستان دامغان بستری هستند که ۱۷ نفر به صورت موقت هستند، تاکید کرد: ۴۳ بیمار کرونایی در این شهرستان بستری هستند.

فرماندار دامغان با بیان اینکه با تشکیل تیم‌های بیشتر، غربالگری به سرعت در حال انجام است، بیان کرد: در حوزه نظارت، اصناف، بهداشت و تعزیرات با تیم‌های مشترک بازدیدها را در تمام ساعات شبانه روز تشدید کردیم همچنین به متخلفان حوزه صنفی تذکر داده و در صورت ادامه تخلف، به مراجع قضائی معرفی می‌شوند.

بندرآبادی با بیان اینکه در امر واکسیناسیون نیز باید گفت ۷۳ هزار نفر واجد شرایط در دامغان وجود دارد که ۸۷ درصد دزُ اول و ۷۰ درصد دُز دوم واکسن کرونا را تزریق کردند، افزود: ۸۳ درصد دانش آموزان شهرستان نیز واکسن کرونا را دریافت کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا