خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

سامانه مدیریت هوشمند کرونا در همدان اجرایی شود

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا قاسمی‌فرزاد در ستاد استانی مدیریت کرونا، ضمن تقدیر و تشکر از کادر بهداشت و درمان استان اظهار کرد: فرمانداران نظارت جدی بر اجرای مصوبات ستادکرونا و طرح سکوی هوشمند داشته باشند.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین موضوع کشور حفظ سلامت مردم و مقابله با کرونا و تزریق عمومی واکسن است، ادامه داد: فرمانداران حفظ سلامت مردم در مقابله با کرونا را در اولویت قرار دهند.

قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه فرمانداران در راستای تشویق مردم در راستای تزریق واکسن و حفظ سلامتی مردم اقدامات لازم را انجام دهند، ادامه داد: اجرای برنامه سامانه سکوی مدیریت هوشمند کرونا، به طور جدی توسط دستگاههای اجرایی پیگیری شود.

استاندار همدان اضافه کرد: طرح سامانه سکوی مدیریت هوشمند کرونا به کلیه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ و در راستای اجرایی کردن آن کوشا باشند.

وی از فرمانداران خواست بر اجرای دقیق مصوبات کرونا و اجرای طرح سامانه سکوی مدیریت هوشمند کرونا نظارت داشته باشند و افزود: با توجه به روند کاهشی شیوع کرونا، مردم همچنان باید پروتکل‌ها را رعایت کنند و وضعیت را عادی‌انگاری نکنند.

استاندار همدان ادامه داد: تا بهبودی کامل شرایط کرونایی مردم فهیم استان پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های ستاد استانی کرونا را رعایت کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا