خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

واکسیناسیون ۱۰ هزار راننده وسایل حمل و نقل عمومی کرمانشاه

غلامرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: تمامی رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی درون شهری استان کرمانشاه شامل ۱۰ هزار نفر هر دو نوبت واکسن خود را دریافت کرده‌اند.

وی افزود: سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری به منظور تسریع بخشی به امر واکسیناسیون رانندگان جایگاهی برای تزریقات آماده سازی کرده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر استان کرمانشاه تصریح کرد: اطلاع رسانی به منظور تزریق واکسن برای رانندگان تاکسی، آژانس و اتوبوس‌ها به صورت سامانه پیامکی، کانال‌های اطلاع رسانی و سامانه ۱۳۳ صورت گرفته است.

شهبازی بیان کرد: ضد عفونی وسایل حمل و نقل عمومی از ابتدای شیوع ویروس کرونا اجرا شده و ۶ گشت خودرویی سیار به صورت میدانی در ایستگاه‌های پر تردد برای ضد عفونی تاکسی‌ها حضور مستمر داشتند.

وی با اشاره به اهمیت رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی از جانب رانندگان و مسافران، گفت: ۱۳۰ هزار بسته ماسک بین رانندگان تاکسی توزیع شده و در بحث نظارتی هم اولویت سازمان بر روی استفاده از ماسک هم برای رانندگان و هم برای مسافران است.

به گفته شهبازی به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی طی این مدت توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده رایگان در میان رانندگان تاکسی و اتوبوس‌ها صورت گرفته است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تعداد ۴۷۵ دستگاه اتوبوس و تاکسی به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توقیف و از سه هزار ۶۰۰ راننده برای رعایت این دستوالعمل‌ها تعهد گرفته شده است.

شهبازی اضافه کرد: مردم کرمانشاه می‌توانند عدم رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی در وسایل حمل و نقل عمومی را به شماره ۱۳۳ گزارش کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا