خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۲۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شد/فوت سه نفر

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی، پیش از ظهر چهار شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۲۹۰ هزار و ۲۵۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان وآران و بیدگل ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۸ هزار و ۵۵۱ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۹ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۲ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۷ بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته چهار بیمار جدید نیز به شکل موقت در کاشان بستری شده‌اند.

وی با بیان اینکه در مجموع فعلاً ۹۴ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: ۶۰ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان، ۳۴ نفر در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل و ۷ بیمار نیز به صورت موقت بستری شده اند.

مروجی همچنین از بستری ۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد که ۷ بیمار در کاشان و ۲ بیمار هم در شهر آران و بیدگل بستری شده اند.

فوت ۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته سه نفر شامل شامل دو خانم ۸۰ و ۵۳ ساله و یک مرد ۳۲ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۵ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۵۴ هزار و ۵۷۳ مورد افزایش یافت.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون بیش از ۷۵ درصد از شهروندان منطقه کاشان دز اول و حدود ۶۰ درصد نیز دز دوم‌واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا