خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۲۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شدند

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی، بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۲۹۳ هزار و ۴۴۵ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان وآران و بیدگل ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۸ هزار و ۶۴۲ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۱۷ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۸ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۹ بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲ بیمار جدید نیز به شکل موقت در کاشان بستری شده‌اند.

وی با بیان اینکه در مجموع فعلاً ۱۰۶ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: ۶۵ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان، ۴۱ نفر در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل و ۱۲ بیمار نیز به صورت موقت بستری شده اند.

مروجی همچنین از بستری ۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد که ۶ بیمار در کاشان و دو بیمار هم در شهر آران و بیدگل بستری شده اند. وی بیان کرد: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیماری بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست نداده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۰ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۵۴ هزار و ۷۷۰ مورد افزایش یافت.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون حدود ۷۸ درصد از شهروندان منطقه کاشان دز اول و بیش از ۶۲ درصد نیز دز دوم‌واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا