خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

لزوم واکسیناسیون همگانی در صورت تایید متخصصان حاذق و متدین

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله نوری همدانی پیش از ظهر پنج شنبه بعد از تزریق دوز سوم واکسن کرونا با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (سلام الله علیها) و تقدیر از ایثارگری‌های کادر درمان در ایام کرونا گفت: مدافعان سلامت که واقعاً زحمت فراوان کشیدند و در این راه با فداکاری و تقدیم شهید از سلامت جامعه و جان مردم مواظبت نمودند که زبان از بیان این زحمت قاصر است ان شاء الله خداوند به همه آنها توفیق و سلامتی عنایت فرمائید.

مرجع تقلید شیعیان در ادامه به اهمیت جایگاه سلامت در جامعه اشاره و افزود: یکی از ضروریات هر جامعه‌ای حیات مردم و حفظ حیات و سلامتی می‌باشد چرا که خداوند متعال حیات را دوست دارد و برای حیات انسان‌ها بسیار ارزش قائل شده است. در اسلام برای حیات و سلامتی جان آدمی احکام و دستوراتی فراوانی وضع شده است که نشان از اهمیت این موضوع می‌باشد.

وی یکی از اقدامات مهم وزارت بهداشت را واکسیناسیون همگانی دانست و تصریح کرد: اگر پزشکان و متخصصان حاذق، متدین و متخصص تشخیص دهند لازم است که واکسیناسیون همگانی انجام شود و باید تا برطرف شدن کامل این ویروس منحوس با جدیت پیگیری شود. بنده معتقدم به اینکه بر همه واکسن زدن لازم است به خاطر اینکه تشخیص اطباء و متخصصان این امر را تأیید نموده‌اند. اگر کسانی نیامدند و کوتاهی کردند و عواقب منفی پیدا کنند آنها در پیش خداوند مسئول هستند هر چند ممکن است معلوم نباشد اثر مفید واکسن زدن تا چه مدت در بدن می‌ماند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا