خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا در گلستان/۸۹ درصد کامل واکسینه شدند

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی مهاجر بعدازظهر شنبه در هشتاد و یکمین جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اظهارکرد: رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون همگانی منجر به کاهش ابتلا و در عین حال فوتی های کرونا می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و استاندار گلستان افزود: جامعه نخبگان و افراد ذی نفوذ شهری و روستایی در اقناع افراد واکسن نزده و ترغیب آنها به واکسیناسیون نقش بسزایی دارد.

وی بیان کرد: اولویت ما اقدامات فرهنگی و اقناعی برای ترغیب مردم به واکسیناسیون است و در صورت عدم پاسخ مناسب اقدامات سلبی مورد توجه قرار می گیرد.

مهاجر اضافه کرد: علاوه بر اهمیت تبریک روز پرستار باید پرداخت مطالبات و رفع دغدغه های آنها مورد توجه جدی قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و استاندار گلستان گفت: در موضوع حضور دانش آموزان در کلاس های درس حفظ جان و سلامت روانی جامعه بسیار پراهمیت بوده و در این مسیر اولیای مدارس، مدیران آموزش و پرورش و فرمانداران باید دغدغه ها را کاهش دهند.

وی ادامه داد: طرح مدیریت هوشمند کرونا از فردا آغاز می شود و در اولین فاز حراست ها باید از کارمندان واکسن نزده است پی سی آر ۷۲ ساعته اخذ کنند.

مهاجر بیان کرد: شهرستان های کردکوی و ترکمن در وضعیت زرد و خوشبختانه باقی شهرستان های استان در وضعیت آبی قرار دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و استاندار گلستان اظهارکرد: ۸۹ درصد گلستانی واجد شرایط دوز اول واکسن کرونا را تزریق کرده و ۷۲ درصد هم دوز دوم را دریافت کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا