خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

شناسایی ۷۶ بیمار جدید کرونایی در خراسان جنوبی

سید محمد موسوی میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از ظهر روز گذشته تا ظهر امروز با انجام ۲۶۶ آزمایش عادی ۳۵ بیمار کرونایی شناسایی شدند که هفت نفر در بیمارستان بستری و ۲۸ نفر نیز سرپایی بودند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به اینکه با انجام ۴۰۹ آزمایش سریع ۴۱ بیمار کرونایی در خراسان جنوبی شناسایی شدند، عنوان کرد: از تعداد بیمار جدید شناسایی شده ۳۲ نفر در بیرجند، ۱۶ نفر در طبس، ۵ نفر در نهبندان، ۶ نفر قائنات، دو نفر زیرکوه، ۶ نفر در خوسف، دو نفر در سرایان، پنج نفر در فردوس و دو نفر در بشرویه بوده‌اند.

موسوی میرزایی با بیان اینکه ۱۵۷ بیمار تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند، بیان کرد: از این تعداد ۴۴ بیمار کرونا مثبت و ۱۴ نفر بستری در آی سی یو هستند.

وی با بیان اینکه همچنین حال دو نفر از بیماران وخیم گزارش شده است، تصریح کرد: یک مورد فوتی جدید بر اثر ابتلاء به کرونا در استان ثبت نشده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: تزریق واکسن کرونا در استان به عدد یک میلیون و ۳۸ هزار و ۱۵۶ دوز رسید که از این تعداد ۵۴۶ هزار و ۵۳۵ نفر دوز اول، ۴۷۲ هزار و ۸۸۵ نفر دوز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند.

موسوی میرزایی ادامه داد: همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته تزریق سه هزار و ۹۶۸ دوز واکسن در استان انجام شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا