خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۸۹ درصد افراد بالای ۱۲ سال بوشهر واکسن کرونا دریافت کردند

حسن فخرایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تعداد کسانی که در شهرستان بوشهر تاکنون یک دوز واکسن کرونا تزریق کرده‌اند به ۲۰۶ هزار و ۴۷۴ نفر رسید که معادل ۸۹ درصد از جمعیت هدف واکسیناسیون در شهرستان بوشهر است.

این مقام مسئول از تزریق ۳۹۲ هزار ۹۳۳ دوز واکسن کرونا در این شهرستان بوشهر تاکنون خبر داد و اضافه کرد: تاکنون از این تعداد، ۱۷۸ هزار و ۸۷۶ نفر آن‌ها دوز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند و به‌عبارت‌دیگر ۷۷ درصد از جمعیت هدف به‌طور کامل علیه بیماری کووید ۱۹ واکسینه شده‌اند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر بابیان اینکه واکسن کرونا در شهرستان بوشهر به‌اندازه کافی تهیه‌شده است افزود: ادامه واکسیناسیون را در گروه‌های سنی ۱۲ سال به بالاتر و مشاغل پرخطر در شهرها و روستاهای شهرستان بوشهر در دستور کار داریم.

فخرایی خاطرنشان کرد: همه تلاش کادر بهداشت و درمان بر این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانیم پوشش ایمن‌سازی در شهرستان بوشهر را کامل کنیم و امیدواریم در اسرع وقت دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: همشهریان عزیز شهر بوشهر تا به منظور دریافت واکسن کرونا به سالن‌های تجمیعی کوثر، هلال‌احمر، قائم (عج) و سالن مخابرات مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا