خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۱۲ میلیارد تومان برای اجرای قانون جوانی جمعیت پیش بینی شده است

به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکزاد عصر چهارشنبه در حاشیه همایش نقش بانوان در تمدن نوین اسلامی در گرگان اظهارکرد: قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده که سال گذشته در مجلس و شورای نگهبان به تصویب رسید نشان دهنده اهمیت زن و خانواده برای ما است.

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی افزود: ۱۲ هزار میلیارد تومان از لایحه بودجه سال آینده به اجرای قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه امیدواریم با این اعتبار خوب اقدامات سودمندی در راستای اجرای این قانون انجام شود، ادامه داد: این قانون با داشتن بیش از ۱۷ ماده، بسیار مترقی بوده و پشتوانه بسیاری خوبی برای زن و خانواده محسوب می‌شود.

نیکزاد در خصوص کم بودن بودجه برخی از استان ها از جمله گلستان، گفت: برای استان‌هایی که قدمت استان شدن آن‌ها مانند گلستان و اردبیل به بعد از انقلاب برمی گردد و پایه بودجه‌ای کمی دارند تلاش می‌کنیم در بودجه سال آینده نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.

نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت‌هایی که می‌خواهند عدالت برقرار کنند باید بودجه خوبی به این استان‌ها اختصاص دهند تا تعادل بین استان‌ها برقرار شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا