خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۱۱ بیمار کرونایی در استان سمنان بستری شدند

به گزارش خبرنگار مهر، طبق اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان سمنان طی ۲۴ ساعت منتهی به شامگاه یکشنبه ۱۱۷ نفر با علائم مشکوک به کرونا به بیمارستان‌های استان مراجعه که از بین این افراد تست ۳۸ نفر به صورت قطعی مثبت اعلام شده است.

در بازه زمانی مذکور همچنین ۱۱ بیمار کرونایی نیز در بیمارستان‌های استان سمنان بستری شدند تا تحت مداوا قرار گیرند البته ستاد مقابله با کرونا اعلام نکرده که حال چند تن از این افراد وخیم و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

خوشبختانه در بازه زمانی ۲۴ ساعت گذشته مانند روز شنبه هیچ مورد فوتی کرونایی در استان سمنان گزارش نشده تا از ابتدای هفته جاری تاکنون شاهد مرگ هیچ فردی در سطح استان به خاطر ویروس کرونا نباشیم همچنین ۱۰ نفر نیز از بیمارستان با بهبودی مرخص شدند.

شهرستان‌های دامغان، شاهرود، گرمسار، سرخه، مهدی شهر، آرادان و میامی در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند و تنها شهرستان وضعیت زرد استان، سمنان است.

به گزارش مهر، استان سمنان دارای دو دانشگاه علوم پزشکی در سمنان و شاهرود است که در مجموع جمعیت این دو دانشگاه در دز اول ۹۲ درصد واکسن تزریق شده است همچنین ۲۳ هزار دز سوم واکسن کرونا نیز تا امروز در سطح استان تزریق شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا