خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

اخلال در انتقال سفیر ایران در یمن باعث شهادت ایرلو شد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در مراسم تشییع شهید حسن ایرلو، سفیر ایران در یمن که صبح امروز (چهارشنبه) در شهرک شهید محلاتی تهران برگزار شد، گفت: نزدیک ۴۳ سال است که جبهه حق با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، بر جبهه شیطان و استکبار حمله کرده و این در حالی است که به واسطه وجود حاکمان نالایق بر کشورمان فکر کردند انقلاب اسلامی ایران تداوم نخواهد داشت؛ اما دو ماه دیگر ۴۳ سالگی این انقلاب را جشن می‌گیریم.

وی افزود: چرا این مدت جبهه حق با سرعت رو به جلو حرکت کرده و سرعت آن را حتی با سال‌های نزدیک هم نمی‌شود مقایسه کرد؛ چه اتفاقی روی داده است؟ آیا توانمندی‌های مادی باعث چنین موضوعی شده است؟

سردار فدوی اظهار کرد: این در حالی است که ما از نظر توانمندی مادی قابل مقایسه با دشمنان نیستیم ولی با این حال از نظر نتایج موفق بودیم، چون خداوند فرموده چنانچه به دستورات من توجه کنید، نمی‌گذارم در بن‌بست بمانید و روزی را می‌رسانم؛ آیا روندی را که الان با آن مواجه هستیم غیر از این را نشان‌می دهد؟

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: بیش از ۷ سال است که نفس انقلاب اسلامی به یمن رسیده است و جایی که همانند جنگ تحمیلی، تمام جبهه استکبار در آنجا حضور دارند، جبهه استکبار در برابر مقاومت مردم یمن مستاصل شده و التماس می‌کنند تا بلکه با آبرومندی از آنجا خارج شوند.

وی افزود: در چنین شرایطی وقتی سفیر ایران به واسطه ابتلا به کرونا بیمار شده بود در انتقال سفیر ایران به بیمارستان اخلال ایجاد کردند و نگذاشتند تا روند درمان وی سریع آغاز شود و این در شرایطی است که جبهه استکبار در یمن در حال شکست مفتضحانه قرار دارند.

سردار فدوی با بیان اینکه یمن علیرغم آنکه در محاصره است اما به پیروزی رسیده، تصریح کرد: ما باید از دین و انقلاب اسلامی مواظبت کنیم و تلاش‌های خود را صرف کنیم تا همچنان در حزب خدا باقی بمانیم چون خداوند است که نتایج را مشخص می کند؛ در این ۴۲ سالی که از عمر انقلاب اسلامی در ایران می‌گذرد.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید براینکه محاصره جهانی یمن اجازه تردد به سفرا هم نمی‌دهد، ادامه داد: دلدادگان انقلاب اسلامی با اخلاص و تا جایی که جان دهند، به مثابه مرکز انقلاب اسلامی پای کار هستند چراکه مطمئن هستند وعده خداوند در حمایت از پیروان خود محقق می‌شود و البته این را هم می‌دانند که شهدا در بلندترین و معتبرترین جایگاه قرار دارند.

وی عنوان کرد: فرزندان شهید ایرلو راه پدرشان را ادامه خواهند داد و ما همه دلدادگان انقلاب اسلامی هم می‌دانیم که باید تکالیف خود را در برابر انقلاب اسلامی ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا