خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شدند/فوت ۱ نفر

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی، بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۳۰۵ هزار و ۶۲۹ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان وآران و بیدگل ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۸ هزار و ۹۳۷ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۱۶ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۶ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۱۰ بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار جدید نیز به شکل موقت در کاشان بستری نشده است.

وی با بیان اینکه در مجموع فعلاً ۵۲ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: ۳۰ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان، ۲۲ نفر در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل و ۵ بیمار نیز به صورت موقت بستری شده‌اند.

مروجی همچنین از بستری ۷ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد که ۶ بیمار در کاشان و یک بیمار هم در شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک مرد ۸۵ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۷ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۵۵ هزار و ۲۳۶ مورد افزایش یافت.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون حدود ۸۰ درصد از شهروندان منطقه کاشان دز اول و حدود ۷۰ درصد نیز دز دوم‌واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا