خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

افزون بر ۱۰ هزار نفر از پرسنل اورژانس کشور به کرونا مبتلا شدند

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر میعادفر پیش از ظهر پنجشنبه در سی و پنجمین همایش رؤسای اورژانس کشور اظهار کرد: از سردار ادیبی نیز که ایجاد انگیزه کرده و این مکان را برای برگزاری همایش در اختیار ما گذاشتند نهایت قدردانی را دارم تا در این دو روز علاوه بر پیگیری بحث‌های ساختاری و سازمان اورژانس نیز بتوانیم از این فضای معنوی هم نهایت بهره را ببریم.

وی اضافه کرد: ما امروز در سرزمینی گام نهادیم که مقدس است و هزاران شهید و جانباز را تقدیم نظام کرده است، این شهدا از مردم خود خوزستان تا دورترین روستاهای سراسر کشور گستردگی دارند که برای عزت انقلاب جان خود را تقدیم کردند.

رئیس اورژانس کشور گفت: بعد از تشکیل دولت جدید و بهبود شرایط کرونایی، اولین جلسه را در این منطقه داشتیم تا با شهدا پیمانی دوباره ببندیم و به آنها بگوییم که راه شما همچنان تداوم دارد و ما نیز آنچه را که در توان داریم در پیشبرد نظام و خدمت به مردم به کار می‌بندیم.

وی با تاکید بر این امر مهم که اورژانس کشور در ایام پاندومی کرونا ۱۹ شهید را تقدیم کرده است، بیان کرد: یکی از همین شهدا از دانشگاه علوم پزشکی آبادان است و در همین راه بیش از نیمی پرسنل ما که بالای ۱۰ هزار می‌شوند نیز به این بیماری مبتلا شدند اما هیچگاه خدمات اورژانس متوقف نشد.

میعادفر عنوان کرد: اگر بخواهم نقش فوریت‌های پزشکی را در ایام دفاع مقدس متصور شوم، جهاد سازندگی در ذهن من نقش می‌بندد، بزرگانی که سنگر سازان بی سنگر بودند.

وی تصریح کرد: همکاران بنده در جبهه فوریت‌های پزشکی بدون خاکریز وارد فضای خدمت می‌شوند و در زمان خدمات‌رسانی مامن و محافظی ندارند و به این خدمت به مردم نیز افتخار می‌کنیم.

رئیس اورژانس کشور گفت: ما امروز اینجا جمع شدیم تا پیمان ببندیم و قسم بخوریم که در این روزهای سخت کشور که بحران اقتصادی و هجمه‌های بین‌المللی زیادی را در خود دارد، زحمت بیشتری بکشیم تا در گرفتاری‌های مردم مرهمی بر زخم‌هایشان باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا