خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان شناسایی شدند

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلیرضا مروجی، بعد از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۳۰۶ هزار و ۳۹ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان وآران و بیدگل ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۸ هزار و ۹۴۳ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن هشت بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: چهار نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و چهار بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته دو بیمار جدید نیز به شکل موقت در کاشان بستری شده اند.

وی با بیان اینکه در مجموع فعلاً ۵۳ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: ۳۰ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان، ۲۳ نفر در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل و چهار بیمار نیز به صورت موقت بستری شده‌اند.

مروجی همچنین از بستری هفت بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد که ۶ بیمار در شهر کاشان و یک بیمار نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده اند.

وی بیان کرد: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیماری بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست نداده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۷ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۵۵ هزار و ۲۴۳ مورد افزایش یافت.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون بیش از ۸۰ درصد از شهروندان منطقه کاشان دز اول و بیش از ۷۰ درصد نیز دز دوم‌واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا