خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۶۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۳ نفر

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز گذشته شنبه ۱۱ دی ماه ماه تا امروز ۱۲ دی ماه ۶۱ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۷۱ تعداد نفر در مراکز درمانی بستری شده است.

در حال حاضر نیز ۳۱۳ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۴۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۶۲ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

کل موارد فوت شده ناشی از کرونا اعم از فوت قطعی و مشکوک به این بیماری طی ۲۴ ساعت اخیر سه نفر بوده است که هیچیک از این فوت شدگان قطعی کرونا نبوده‌اند.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تا کنون یک میلیون و ۲۹۱ هزار و ۹۴۱ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۲۹ هزار و ۴۰۹ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۷ هزار و ۳۰۷ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۰ هزار و ۹۹۷ نفر فوتی قطعی و ۶ هزار و ۳۱۰ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۲۷ هزار و ۳۵ نفر بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا