خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

طرح شهید سلیمانی در کنترل کرونا تقویت شود

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مهدی رحیمی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران در استانداری سمنان با بیان اینکه احتمال اینکه پیک ششم کرونا به جامعه وارد شود وجود دارد در نتیجه باید آماده بود، تاکید کرد: یکی از اولویت‌ها و تأکیدات ما تقویت و پیگیری طرح شهید سلیمانی است.

وی با بیان اینکه مردم در طرح شهید سلیمانی از لحاظ کمک به یکدیگر، مراقبت از جامعه، توزیع ماسک و… خوش درخشیدند، افزود: باید با هم افزایی و استفاده از ظرفیت‌های استان‌ها مانند سمنان این طرح را دوباره تقویت کرد.

معاون امور استان‌های سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه رعایت فاصله گذاری اجتماعی از جمله مهمترین تأکیدات ما برای مقابله با پیک جدید کرونا است، تاکید کرد: عدم برگزاری جلسه‌های پرتعداد و متمرکز از جمله دیگر موضوعاتی محسوب می‌شود که درباره مقابله با کرونا ابلاغ شده است.

رحیمی با بیان اینکه عدم برگزاری اجتماع از مؤلفه‌های مهم در پیشگیری از بیماری کرونا است، گفت: شیوع پیک ششم کرونا تهدید کننده سلامت جامعه محسوب می‌شود در نتیجه باید برای مقابله با آن اقدامات پیشگیرانه را مد نظر قرار داد.

وی با بیان اینکه پیشگیری از شیوع امیکرون از جمله مهمترین مسائل امروز کشور است، افزود: اقدامات پیشگیرانه به خصوص ترغیب مردم به رعایت فاصله گذاری اجتماعی از تأکیدات ما محسوب می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا