خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

مطالبات نیروهای طرحی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پرداخت شود

به گزارش خبرنگار مهر، شهناز پولادی ظهر پنج شنبه در جمع اعضای شورای شهر بوشهر گفت: در دو سال شرایط بحران کرونا کادر درمان در بدترین شرایط صحنه را ترک نکردند و شبانه روزی در مبارزه با این بیماری منحوس و درمان بیماران زحمت کشیدند و به فرمایش مقام‌معظم رهبری تمام سختی را به جان خریدند.

نایب رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به اینکه بعد از فروکش کردن بحران کرونا کادر درمان از عدم پرداخت اضافه کار و مطالبات معوق بعد از یکسال گلایه مند هستند افزود: از ریاست دانشگاه علوم پزشکی به ویژه معاونت توسعه منابع انسانی درخواست دارم مطالبات و معوقات پرستاران و کادر درمان و کارکنان زحمتکش مراکز بهداشتی و درمانی که ایثارگونه در این بحران تلاش کردند تسویه شود.

وی گفت: در زمان بحران کرونا ۱۵۰ نیروی طرح جذب شدند که این نیروها زحمات زیادی کشیدند اما علیرغم داشتن قرارداد یک ساله به دلیل عدم تأمین منابع مالی خاتمه کار آنها اعلام شده است.

پولادی یادآور شد: به عنوان نماینده جامعه سلامت در شورای شهر بوشهر از مسئولین استانی به ویژه استاندار محترم تقاضا می‌کنم یاری رسان مسئولین دانشگاه علوم پزشکی در برطرف کردن مشکلات کادر درمانی باشند.

نایب رئیس شورا با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر بوشهر قدردان زحمات و تلاش‌های صادقانه پرستاران و کادر درمان در شرایط سخت کرونا است گفت: برطرف کردن دغدغه نیروهای طرحی مبنی بر استمرار بکارگیری آنها تا پایان تاریخ تمدید قرارداد آنها از تدبیر و اهمیت مسئولین محترم دانشگاه علوم پزشکی به سلامت جامعه است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا