خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

لزوم تقویت زیرساخت‌های درمانی پارس‌آباد/کادر درمانی تکمیل می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمدیان اردی بعد از ظهر جمعه در دیدار با امام جمعه پارس‌آباد اظهار کرد: شهرستان پارس‌آباد پتانسیل لازم جهت ایجاد بسترهای لازم توریسم درمانی را داشته و دانشگاه در این خصوص حمایت‌های لازم را انجام خواهد داد.

وی تصریح کرد: تأمین نیروهای تخصصی در رشته‌های مختلف از قبیل تخصص‌های کودکان، نوزادان، بیهوشی، گوارش به محض اختصاص سهمیه مناطق از طریق وزارت بهداشت، کاهش بار اعزام بیماران به مرکز استان با تقویت نیروی انسانی و تجهیزات درمانی و اختصاص آمبولانس به مرکز بهداشتی و درمانی اصلاندوز از جمله اهم برنامه‌های دانشگاه است.

محمدیان ضمن اعلام وضعیت بسیار شکننده کرونا و شیوع گسترده امیکرون، خواستار مساعدت و همکاری جدی مسئولین شهرستان برای ایجاد ساز و کارها و تاکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و توصیه‌های پیشگیرانه جهت شیوع سریع امیکرون شد.

حجت‌الاسلام علی اکبر باقری، امام جمعه پارس آباد نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور مسئولین دانشگاه در این شهرستان، انتظارات و نیازمندی‌های بهداشتی و درمانی شهرستان را اعلام و خواستار ساماندهی اهم موضوعات حوزه سلامت شهرستان از جمله نیروهای تخصصی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا