خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

شناسایی ۷۲۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان

به گزارش خبرنگار مهر، کورش ساکی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۳۲۰ هزار و ۴۶۴ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۹ هزار و ۲۵۸ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۵۲ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۴۰ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۱۲ نفر نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ بیمار جدیدی به شکل موقت در کاشان بستری نشده است.

وی با بیان اینکه در مجموع ۲۱۳ بیمار حاد تنفسی در مراکز درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: ۱۵۵ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و ۵۸ نفر در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

ساکی خاطرنشان کرد: در مجموع دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل، ۱۱ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که ۹ نفر از این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و دو نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری شده اند.

وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک زن ۹۲ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۷۲۰ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۵۹ هزار و ۶۳۵ مورد افزایش یافت.

وی در ارتباط با میزان تزریق واکسن در کاشان نیز گفت: تاکنون حدود ۸۵ درصد از شهروندان منطقه کاشان دز اول و حدود ۷۷ درصد نیز دز دوم و حدود ۲۴ درصد نیز دز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا