خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

آمار ابتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری از ۸۹ هزار نفر گذشت

به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان خالدی فر با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۵۴۷ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۷۲ هزار و ۱۰۸ مورد نمونه‌گیری ابتلای کرونا در استان انجام شده است.

وی گفت: هم‌اکنون سه بیمار با شرایط وخیم در بخش‌های ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری بستری هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۸۹ هزار و ۲۸ نفر در استان چهارمحال و بختیاری به این بیماری مبتلا شده‌اند.

شناسایی ۲۹۷ نفر بیمار کرونایی در چهارمحال و بختیاری

خالدی فر تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان را ۶۶ نفر اعلام کرد و افزود: در شبانه روز گذشته فوتی کرونایی در چهارمحال و بختیاری نبوده است فلذا مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری هزار و ۷۶۶ نفر است.

وی عنوان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تست ۲۹۷ بیمار در چهارمحال و بختیاری مثبت شده است که از این تعداد ۲۲ بیمار در مراکز درمانی استان بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با بیان اینکه شهرستان «سامان» و «شهرکرد» در وضعیت نارنجی ابتلاء به کرونا قرار گرفته‌اند، عنوان کرد: «بن»، «فارسان»، «کیار» و «اردل» در وضعیت زرد و «کوهرنگ»، «لردگان»، «خانمیرزا» و «بروجن» در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا