خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

بیمارستان دهاقان فاقد امکانات کافی است/تعطیلی سالن‌های ورزشی

به گزارش خبرنگار مهر، علی جمشیدیان عصر دوشنبه در جلسه ستاد کرونای دهاقان که با حضور مسئولان شهرستانی برگزار شد، با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران هدفمند و قانون مدار است و باید تلاش کنیم تا به اهداف اصلی انقلاب دست پیدا کنیم.

وی اوج گرفتن ویروس کرونا را نگران کننده برشمرد و افزود: متأسفانه سویه جدید کرونا بیشتر کودکان را درگیر نموده و باید همه پروتکل‌های بهداشتی کاملاً اجرا شود.

فرماندار شهرستان دهاقان تصریح کرد: این شهرستان فاقد امکانات بیمارستانی برای مواجهه با کرونا به ویژه برای درمان کودکان است و شهرهای همجوار هم به سبب شلوغی و اوج گرفتن این ویروس توانایی رسیدگی به بیماران ما را ندارند.

وی اذعان کرد: از مسئولان انتظار داریم که در همه مراحل و برنامه‌های دهه فجر، مراقب شرایط خاص کرونا باشند تا از مبتلا شدن افراد پیشگیری شود.

جمشیدیان گفت: از ستاد دهه فجر تقاضا داریم که از ۲۰ برنامه موجود در لیست فقط پنج برنامه برگزار شود و مابقی موارد تعطیل شود.

وی با بیان اینکه همه تجمعات در این شرایط خاص باید تعطیل شوند، افزود: ما خودمان باید به خودمان رحم کنیم و در این مشکلات معیشتی، اقتصادی و گرانی باید حامی و مراقب مردم باشیم.

فرماندار شهرستان دهاقان، خدمت به مردم را اولویت اصلی کشور دانست و عنوان کرد: بر اساس گفته‌های مقام معظم انقلاب هدف ما این است که رنج و مشکلی بر مردم وارد نشود و باید باری از دوش مردم بر داریم.

وی با بیان اینکه مسئولان باید قانون مدار باشند، گفت: ما خود را نماینده دولت می‌دانیم و باید بیش از دیگران موازین اخلاقی و قانونی را رعایت کنیم، بر این اساس همه برنامه‌های دهه فجر نیز باید بر اساس رنگ‌بندی‌ها کوتاه و محدود شود تا شاهد اوج گرفتن بیماری و رنج و مشقت بر مردم نباشیم.

جمشیدیان اظهار داشت: همه تالارها باید حداکثر تا ساعت ۲۱ شب و با ۳۰ درصد ظرفیت فعالیت داشته باشند و اکیپ نظارت هم سرکشی به عمل آورد و گزارش مربوطه را برای فرمانداری ارسال نماید.

وی از تعطیلی سالن‌های ورزشی خبر داد و عنوان کرد: رستوران‌های سطح شهر هم باید فقط غذای بیرون‌بر ارائه دهند و تمام سالن‌های ورزشی نیز تعطیل شوند.

فرماندار شهرستان دهاقان اذعان کرد: بخشدار بخش مرکزی با همه دهیاری‌ها نامه نگاری نماید تا برنامه‌ها سطح روستاها در دهه فجر نیز مختصر برگزار شود.

وی مطرح کرد: با توجه به وضعیت کنونی شهرستان دهاقان مراسم اعتکاف برگزار نخواهد شد و راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز مطابق با تصمیم کشوری برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا