خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۱۸ کرونایی در مس سونگون و تصمیم عجیب سازمان لیگ فوتسال!

به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته بود که با اعلام سازمان لیگ فوتسال، دیدار حساس دو تیم مس سونگون و گیتی پسند در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال از روز پنجشنبه به یکشنبه هفته بعد موکول شد. علت این تصمیم، ابتلای تعدادی از بازیکنان و عوامل تیم مس به کرونا عنوان شد.

پیگیری‌های خبرنگار مهر نشان می‌دهد حدود ۱۸ عضو تیم مس به کرونا مبتلا شده‌اند و تست اکثر بازیکنان این تیم مثبت بوده است. با این حال سازمان لیگ بازی با گیتی پسند را تنها سه روز به تعویق انداخته است.

تصمیم سازمان لیگ برای برگزاری بازی در روز یکشنبه باعث شد تا مسی‌ها باوجود ابتلا به کرونا از روز گذشته تمرینات خود را با ماسک آغاز کنند. بازیکنان مس دیروز وزنه زدند و قرار است امروز هم تمرینات تاکتیکی را در سالن از سر بگیرند؛ آن‌هم در شرایطی که هنوز بازیکنان این تیم به کرونا مبتلا هستند.

از سوی دیگر، تیم مس مجدداً روز جمعه تست کرونا می‌دهد تا بعد از آن زمینه سفر به اصفهان و بازی با گیتی پسند را فراهم کند. در این شرایط مشخص نیست که اگر تست‌های روز جمعه مسی‌ها مثبت باشد، بازهم این دیدار که از آن به عنوان ال کلاسیکو فوتسال یاد می شود، برگزار بشود یا نه.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا