خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

امکانات درمانی سرپل ذهاب پاسخگوی شرایط بحرانی شیوع کرونا نیست

نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبر مهر اظهار کرد: کنترل و مدیریت پیک ششم کرونا نیازمند همراهی و همکاری مردم است و قواعد و قوانین اداری بدون عمل کردن و رعایت مردم بی فایده است.

وی با بیان اینکه وضعیت و امکانات شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب برای یک شرایط عادی است، افزود: وقتی ارائه خدمات با تقاضای مردم تناسب ندارد در این شرایط انتقادات مردم شروع می‌شود و تمام نگاه‌ها هم به نماینده دولت بر می‌گردد.

فرماندار سرپل‌ذهاب تصریح کرد: امروز شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب با همان امکانات شرایط عادی باید در این وضعیت قرمز کرونایی به تعداد افراد بیشتری خدمات دهد که قطعاً با کمبود روبرو شده و موجب نارضایتی مردم می‌شود.

فرزادی پور بیان کرد: برنامه‌های ستاد مدیریت بحران سرپل ذهاب باید بیشتر به سمت همراه کردن مردم و رعایت خود مردم پیش برود و فضای مجازی قطعاً نقش مهمی در این راستا دارد که باید از این ظرفیت استفاده کرد.

وی ادامه داد: کمیته‌های بهداشتی در باشگاه‌های ورزشی فعال شود و سالن‌های ورزشی سربسته تعطیل شود و غذا خوری ها بصورت بیرون بر فعالیت کنند.

فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: اصناف و بازاریان پیام رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را به مردم منتقل کند که عادی انگاری در جامعه از بین برود.

فرزادی پور با اشاره به نحوه فعالیت مدارس، اضافه کرد: آموزشگاه‌ها تا پایان بهمن ماه در سرپل ذهاب تعطیل و فعالیت‌های آموزشی به صورت غیرحضوری انجام شود.‌

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا