خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

مراجعه ۵۱۴ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال وبختیاری

به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان خالدی فر با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۵۱۴ نفر با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری مراجعه کردند، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۲۸۱ هزار و ۷۵ مورد نمونه‌گیری ابتلای کرونا در استان انجام شده است.

وی گفت: هم‌اکنون ۱۴ بیمار با شرایط وخیم در بخش‌های ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری بستری هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از ۹۳ هزار و ۴۴۱ نفر در استان چهارمحال و بختیاری به این بیماری مبتلا شده‌اند.

خالدی فر تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های استان را ۱۶۴ نفر اعلام کرد و افزود: با ثبت یک فوتی ناشی از کرونا در ۲۴ ساعت گذشته مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری به هزار و ۷۷۳ نفر رسید.

وی عنوان کرد: طی شبانه روز گذشته ۲۷۶ بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است که از این تعداد ۴۱ بیمار در مراکز درمانی استان بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان اینکه موارد بستری ابتلاء به کرونا در چهارمحال و بختیاری در حال افزایش است، ادامه داد: در حال حاضر تنها شهرستان «خانمیرزا» در حالت زرد کرونایی قرار دارد.

خالدی فر افزود: شهرستان‌های «شهرکرد»، «سامان»، «فارسان»، «کیار»، «بروجن»، «بن» و «اردل» در وضعیت قرمز ابتلاء به کرونا و شهرستان‌های «لردگان» و «کوهرنگ» در وضعیت نارنجی قرار دارند

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا